.

Ми - TheMarket і ми маркетплейс, який надає послуги розвитку та підтримки малого  бізнесу в Україні. Ми не «втюхуємо вам товар» ми створюємо умови для просування  ідей вітчизняного виробника за межі нашої країни. 

Але  дещо, Ви можете не знати про нас. І тому ми вирішили з Вами поділитись цікавою  інформацією та новиною. Нещодавно перед оновленням  нашого магазину до версії 2.0 ми доєднались  до сервісу легкої благодійності –  YAPOMOGA та створили програму «Бонус Добра».

Що це таке? - це кешбек з кожної Вашої покупки, які Ви можете пожертвувати на благодійність або ж обміняти на топові подарунки. Фактично ми доєднались до спільноти людей та компаній, які не байдуже відносяться до проблеми безпритульних тварин. Кожен проект - це історія наших менших братів, які потребують вашої допомоги. Наше завдання - зібрати тих, хто хоче допомогти. Тут кожен може стати героєм: це легко, просто і зручно. Виберіть віджет "Япомога", введіть суму у відповідне поле та просто натисніть кнопку «Підтримка». І ми гарантуємо, що ваше пожертвування досягне своєї мети. Кожен герой отримає повний звіт про витрачені гроші, подаровані ним. Більше того, Ви можете допомоги в будь-який момент, ми відкриті для співпраці. Будь-хто може особисто прийти і переконатися, що все, що написано у звіті, - це правда. Тому що ринок благодійності в Україні може працювати лише завдяки довірі людей.

Кожне пожертвування - це історія. Ми відвідали всі регіони України та справжніх активістів там для розуміння повної проблеми та бездіяльності суспільства. Нині ми співпрацюємо з притулками тварин по всій Україні. І ми готові поручитися за чесність та прозорість кожного.

Спробуй разом з нами зробити цей світ в такий тяжкий час добріше та кращим. 

Зміни починаються з себе.

комментарии

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи

Пока нет комментариев
Наверх
Дарим 20 бонусов за регистрацию на сайте прямо сейчас!
Зарегистрированных пользователей 57807
До конца акции:
дни
часы
минуты
секунды

Корзина
Вход
показать скрыть
Регистрация Забыли пароль?
Регистрация
показать скрыть
Уже зарегестированы?
забыли пароль?
Я вспомнил!
забыли пароль?
Я вспомнил!

Для добавления в избранное нужно

Вы добавили товар в корзину
продолжить покупки

К сожалению, на вашем счету недостаточно бонусов. Чтобы получить дополнительные бонусы, сделайте заказ на нашем сайте.

Бесплатная доставка
при покупке книг
на сумму от 400 грн
подарить добро